img header mob

Доставка води Київ

 • Вода виготовлена за спеціальною
  запатентованою технологією
 • На 100% відповідає гірській воді Альп
  і Північного Кавказу
 • Не має аналогів на світовому ринку
 • Без домішок і з'єднань
 • 100% без добавок і консервантів
Чому потрібно
пити воду?

Для збереження Вашого здоров'я і профілактики захворювань ми даємо поради правильного вживання Води протягом дня. Тіло Людини полягає на 70% - 90% з Води в залежності від віку.

Яку воду потрібно пити?

Вода бере участь у всіх біохімічних і фізіологічних процесах життєдіяльності організму. Від якості Води і правильного її вживання залежить ефективність роботи всіх систем людського організму!

Лужну

Лужний показник Води (рН) відповідає за швидкість переміщення Води по організму, починаючи зі шлунка в кишечник і далі в міжклітинний і внутрішньоклітинний простір.

Лужна вода залишає зону шлунка за 5-7 хвилин. У свою чергу, Вода з кислим показником (5.5-6.9) і нейтральним показником (7.0-7.5) залишає зон шлунка протягом 40-60 хвилин, в залежності від кількості спожитої Води.

Низькомінералізовану

Вода є найсильнішим природним розчинником. Воду можна сміливо ділити на дві категорії: розчин і розчинник.

Для пиття необхідно використовувати Воду з показником низького рівня мінералізації до 40-45 мг/л., щоб така Води зберігала здатність розчиняти водорозчинні речовини, які ми отримуємо з продуктів харчування.

Вода з високим ступенем мінералізації сама по собі є розчином (що містить сторонні органічні і неорганічні речовини), споживання якої призводить до відкладення солей у вигляді опадів по всьому організму у всіх органах і системах (судини, м'язи, суглоби і т.д).

Переваги

Власна запатентована технологія виготовлення води, що дозволяє отримати воду, склад і структура якої на 100% відповідають воді з гірських джерел.

advan
Без консервантів
Будь-яка консервація - будь то йодування, сріблення, озонування або добавка антибіотиків - є небезпечним методом нейтралізації мікроорганізмів у воді. При вживанні такої води ми Знищуємо власну мікрофлору.
advan
Минералізація
Після очищення ми здійснюємо мінералізацію води за допомогою циркуляційних насосів. Вода проганяється з одного резервуара в інший через стовп мінеральних каменів гірських кристалічних порід. Тільки так можна отримати високоякісну лужну воду з низькою мінералізацією, ідентичну гірській воді.
advan
Структуризація
Неструктурована вода нашими клітинами практично не засвоюється. Наш організм ніколи не пропустить до клітин і бактеріям неструктуровану і не лужну воду. Він сам її структурує і олужнює, навіть якщо його недбайливий господар (мозок) допустив подібний збій.
Технологія виробництва

Виробництво води за нашою технологією передбачає кілька етапів обробки, що забезпечує високу якість продукції «Вода SOS» і максимальну користь від її вживання.

 • а Гірський струмок
 • б Опади
 • в Випаровування
 • С- солі; К- кислотність.
technology
Запатентована технологія
patent

Ми розробили і запатентували унікальну технологію по мінералізації води і підвищенню лужного показника Ph до 8.3 - 8.1. Дана технологія повністю повторює процес походження води Гірських Струмків Альп або Північного Кавказу. Унікальність полягає в тому, що показник вмісту солей у воді не перевищує 45 мг/л. Вживання води з такими параметрами виключає утворення відкладень солей жорсткості в організмі. Для досягнення такого результату ми використовуємо унікальний склад мінералів (5 різновидів каменів лужноземельних порід) і не додаємо ніякої хімії!

Отримати консультацію
Замовити дзвінок

Ми вам передзвонимо найближчим часом

Вода короткого терміну зберігання

Висока активність нашої Води зберігається:
7 днів з моменту першого відкриття бутля;
14 днів з моменту розливу в закритому бутлі.

Виготовлення води

Вода виготовляється тільки за попереднім замовленням протягом 2-х днів

Доставка

Ми доставляємо воду по всій Україні:
По Києву і області (до 10 км. від Києва): власна служба доставки.

По рештій Україні: novaposhta Нова Пошта.

Показник мінералізації

Вода з оптимальним для організму людини показником мінералізації (до 45-60 мг/л).

Збагачений склад

Вода, збагачена мінералами гірських порід, що містять лужноземельні мікроелементи, необхідні для організму

Натуральність води

Вода, ідентична за складом воді з гірських струмків Альп і Північно-Кавказьких гір

Користь мінералів для здоров'я

Чиста вода обов'язково має бути присутня в раціоні будь-якої людини. Її регулярне вживання сприяє поліпшенню роботи кишечника, печінки, серця та інших внутрішніх органів. Вміщені в складі мікроелементи підсилюють імунну систему, зміцнюють стінки судин і сприятливо впливають на шкірні покриви. Дуже корисною вважається гірська наземна вода. Вона володіє унікальним складом і видобувається в екологічно чистих струмках. Її регулярно використовують для відновлення роботи шлунково-кишкового тракту і профілактики розвитку серцево-судинних захворювань.

Гірська вода за своїм складом і якістю є еталонною. Правильна, корисна для організму вода містить низьку кількість розчинених твердих солей і відповідає рівню pH не менше 8,1-8,3 одиниць. При цьому вона повинна бути насичена киснем, щоб благотворно впливати на внутрішні органи людини і очищати організм. Ціна води, видобутої з гірських струмків, може бути занадто високою, оскільки її необхідно привозити з віддалених куточків планети. Корисною та доступною за ціною альтернативою стане мінералізована продукція від компанії "Вода-SOS", безкоштовну доставку якої ви зможете оформити в Київ, Житомир, Дніпро та інші міста України цілодобово.

Асортимент продукції

Компанія "Вода-SOS" розробила і запатентувала унікальну технологію виготовлення лужної мінералізованої води, яку можна порівняти за своїми якостями з гірськими струмками. Вона не викликає негативних побічних ефектів, виступає розчинником і м'яко впливає на організм людини, відновлюючи його. Під час виробництва вона очищається від сторонніх органічних сполук і твердих солей. Залежно від ступеня збагачення складу, вода може бути:

 

 • низькомінералізованною з показником розчинення солей до 40 мг/л;
 • із середнім рівнем мінералізації рівним 50-150 мг хімічних сполук на літр;
 • високомінералізованою з рівнем вмісту неорганічних солей більш 150 мг/л.

 

Найкращими показниками засвоюваності організмом володіє вода з низьким рівнем мінералізації. Вона не провокує відкладення солей в суглобах і не навантажує серцевий м'яз. Якщо вас цікавить, де можна замовити нізкомінералізованну воду, відвідайте сайт voda-sos.com.ua і виберіть зручний день безкоштовної доставки замовлення в квартиру або офіс не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Що таке лужний рівень?

Крім хороших показників мінералізації, вода від нашої фірми має високу лужністю. Лужність вимірюється в одиницях pH і показує, наскільки швидко будуть відбуватися хімічні реакції в організмі при вживанні їжі або пиття. Рівень pH нашої продукції становить 8,1-8,3 одиниць, що дозволяє мінералам правильно засвоюватися. Високий лужної рівень має низку переваг:

 

 • уповільнює процеси старіння;
 • сприяє виведенню токсинів;
 • регулює кислотно-лужний показник в шлунковому тракті.

 

Продукція зберігається не більше 14 днів з моменту розливу і проводиться під замовлення. Перед оформленням доставки води оформите заявку на сайті voda-sos.com.ua, щоб дізнатися актуальні ціни та безкоштовно отримати консультацію про користь лужних складів для людини. Також наша компанія допоможе, якщо вам потрібна безкоштовна цілодобова доставка води в Києві в райони Поділ, Печерський, Дарницький та інші. Україна - це країна, в якій цілодобовий активний темп життя набирає все більших обертів, тому ми розуміємо, наскільки зручно купувати воду з доставкою до дверей в будь-який час доби. Замовте зворотній дзвінок на сайті, і консультант вам передзвонить.

 

Доставка води в Київ та інші міста України

Наша компанія займається доставкою питної води не тільки по Києву, але і в інші міста України.

Блог
Яким повинен бути ph води для пиття
Лікарі та мікробіологи з сумом констатують, що зростання онкологічних хвороб та інших важких недуг…
Коли настає зневоднення?
Про те, що доросла людина складається на 70% з води, знають навіть школярі. Але чи правильно Ви…
Унікальність виробництва води і чому ми…
На ринку України сотні виробників води на будь-який смак і гаманець, і з кожним роком їх стає…