для приготування їжі, вимочування продуктів харчування, догляду за шкірою обличчя та рук
Ціна: 300.00 UAH
Ph від 8,3 до 8,1
Ціна: 480.00 UAH
Ph від 8,3 до 8,1
Ціна: 480.00 UAH

Пийте правильно

Регулярне споживання якісної води в достатній кількості - необхідна умова підтримки здоров'я організму і профілактики різних захворювань. У більшості міст нашої країни, і Київ у цьому випадку - не виняток, водопровідна вода не придатна для пиття, має специфічний запах і присмак. У Києві є мережа бюветів, куди прийнято водити дітей під час прогулянок і набирати воду для чаю, але її показники також далекі від оптимальних для людського організму параметрів. Тому питання про те, де можна замовити і купити по-справжньому якісну воду, актуальний для великої кількості людей.

Вона повинна не просто бути очищеною від забруднень, але і відповідати необхідним вимогам за показниками мінералізації та лужності. Саме таку воду ми привозимо під замовлення (онлайн або по телефону) своїм клієнтам в Києві, актуальна ціна продукції вказана на нашому сайті. Привоз питної води власного виробництва в бутлях - один з напрямків діяльності компанії "Вода-SOS".

Види джерел

Незважаючи на те, що вода з наземних джерел найбільш доступна, а ціна на неї - невисока, вона одночасно є і однією з найбільш забруднених. В її складі можна знайти сліди біологічного і хімічного забруднення, вона в першу чергу відчуває на собі погіршення екологічної ситуації. Саме тому її споживання можливо тільки після ретельної обробки і дезінфекції хлором, в результаті чого з'являється неприємний запах і присмак, про корисність в даному випадку говорити взагалі не доводиться. Віддаючи данину поваги такій воді, а також тому, що її очищення залишила в минулому епідемії кишкових захворювань, вживати її слід в обмеженій кількості і лише в тому випадку, якщо під рукою немає більш чистих і надійних джерел.

Коли говорять про підземні джерела цілющої вологи, найчастіше використовують термін "артезіанська". Глибина її залягання становить від декількох десятків до багатьох сотень метрів, а значить, людська діяльність не може впливати на неї істотного впливу, проте рівень мінералізації такої рідини найчастіше в рази перевищує оптимальні показники.

Є і ще один різновид - гірська вода, яка утворюється в результаті танення льодовиків і снігу високо в горах і, проходячи через гірські породи, в невеликому ступені збагачується мінералами, солями, що наділяє її унікальними властивостями і дарує епітет «жива». Головна її перевага - в лужності, що становить 8,3 pH, при цьому мінералізація не перевищує 45 мг / літр. Її можна вживати без будь-яких обмежень, саме вона приносить виняткову користь нашому організму, благотворно впливаючи на внутрішні фізіологічні процеси.

Купити лужну воду, за всіма параметрами відповідну гірської, з безкоштовною доставкою по Києву і відправкою Україні за тарифами обраної вами компанії-перевізника можна в інтернет-магазині «Вода-SOS». Вже через кілька днів після переходу на таку воду покращиться самопочуття і нормалізується травлення, артеріальний тиск, стануть міцнішими нігті і волосся.

Постачання води, виробленої за інноваційною технологією

Питання про те, де і як замовити воду в Києві за адекватною ціною, не такий простий і очевидний, як здається на перший погляд. Вся справа в тому, що продаж бутильованої води в Києві - це прибутковий бізнес, тому число постачальників і місць, де можна замовити доставку онлайн, дуже велике. А як часто буває в подібних випадках, не дивлячись на різні ціни, якість не завжди відповідає обіцяному.

Наша компанія - єдиний постачальник в Києві, який використовує власну унікальну запатентовану технологію виробництва питної лужної води, нічим не відрізняється за показниками pH від тієї, яка тече з альпійських і північнокавказьких гір. На нашому сайті ви можете замовити необхідний обсяг, використовуючи зручний електронний каталог.

Для оптових покупців у нас діє спеціальна система знижок. При покупці одночасно 10 бутлів діє 10% знижка, а забрати товар потрібно за 5 доставок максимум (оформляємо безкоштовно підвіз за вказаною вами адресою). При викупі 16 бутлів -15% знижка, забрати потрібно за 8 доставок, при викупі 24 бутлів - знижка 20%, а забрати продукцію потрібно максимум за 12 доставок.

Якщо хочете позбутися від хронічної втоми, подолати депресію, що стала частою супутницею активного населення, а також нормалізувати біохімічні та біофізиологічні функції організму, сміливо звертайтеся до нас, ми підвеземо замовлення максимально оперативно!

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support