Дорогі Друзі та Шановні Клієнти!

Компанія «Вода-SOS» не є ще однією середньостатистичної компанією, яка займається виключно доставкою «Води в будинок»!

Ми винайшли і запатентували інноваційну технологію по підготовці Води, яка за своїми фізико-хімічними властивостями є лужною з низьким ступенем мінералізації, тобто найбільш фізіологічно сприятливою для організму людини!

Такий метод водопідготовки не використовує жодна Компанія в світі!

При застосуванні даної технології Ми отримуємо питну Воду високого Якості, яка корисна для підтримки здоров'я!

Вода на 100% ідентична Воді з Альпійських і Північно-Кавказьких гірських струмків.

У даній Води немає протипоказань. Вона підходить для вживання без додаткової термічної обробки як дітям, так і дорослим. І, зрозуміло, Вашим домашнім улюбленцям.

Наша ідея

«Вода-SOS» - це не пересічна компанія, що займається доставкою води, яких зараз в надлишку. Нашою ідеєю спочатку була не просто доставка питної води - ми хотіли створити щось більше, ніж просто бізнес. І зараз, через 6 років непростий, але улюбленої нами роботи, ми можемо стверджувати, що домоглися відмінних результатів і не збираємося зупинятися на досягнутому.

img about
Наша мета

Наша мета - повернути людям культуру правильного вживання і поєднання води з їжею, зберігаючи та відновлюючи, таким чином, здатність організму до самостійної регенерації.

img about
Питна вода не повинна містити консерванти!

Запам'ятайте - питна вода не повинна містити консерванти! Це згубно для здоров'я! Навіть срібло, йод, озон, антибіотики групи пеніциліну і діоксид вуглецю, що додаються в бутильовану воду усіма без винятку компаніями, шкідливі для здоров'я, особливо для нестійкої мікрофлори шлунково-кишкового тракту дітей дошкільного віку. Питна вода не повинна містити ніяких домішок і з'єднань, лише незначну кількість мінералів, виключно для підвищення водневого показника рН.

img about
На ринку води практикують три основні методи мінералізації:
img about
Впорскування солі

Спеціальний прилад - дозатор - впорскує певну кількість сольового розчину в рідкому вигляді на певний обсяг повністю очищеної води. Тільки вдумайтеся! Всі мінерали в природі - це камені та кристали. Як можна отримати з каменю мінерали в рідкому вигляді, якщо камінь не має в собі рідини? Звичайно, можна додати у воду будь-які солі й вважати її мінералізованою. Такий метод водопідготовки значною мірою здешевлює собівартість виробництва води, в тисячу разів підвищує маржинальність і не обмежує кількість виробленого продукту, тим самим дає можливість продавати таку воду дуже дешево.

img about
¼ неочищеної води

Для такого способу мінералізації зазвичай використовується вода зі свердловин. Береться вода з надр землі (¾), очищається до стану дистильованої й змішується з ¾ очищеної води і ¼ неочищеної. Отримана таким способом вода, звичайно, має у своєму складі солі мінералів, проте дуже далека від ідеалу якості.

img about
Обробка іонообмінними смолами. Найдешевший спосіб

Іонообмінна смола міняє солі жорсткості на м'які солі натрію і залишає на виході кількість солей ідентичну кількості сольових сполук на вході, проте така вода не є мінералізованою. Її вживання призводить до тяжких наслідків - проблем зі здоров'ям.

Як робимо ми

Для мінералізації нашої води ми не вдаємося до жодного з вищеописаних способів. Наш унікальний метод мінералізації ми запозичили у самої природи, взявши за орієнтир гірську воду.

«Вода-SOS» — це:

Ні для кого не секрет, що самої здоровою і корисною здавна вважається вода, що стікає струмками з гірських схилів під час танення снігів. Користь такої води полягає насамперед в тому, що вона є структурованою.

Сніг - це замерзлі мікроскопічні краплі води, молекули яких чіпляються один за одного і складають кластери, перетворюючись в структуру. В процесі танення снігу молекули води утримують утворену структуру, перетворюючись, таким чином, в структуровану воду. Завдяки унікальному структуризатору EWO ми повторюємо природний процес структуризації на нашому виробництві.

Для мінералізації води ми не вдаємося до штучного додавання або підмішування необхідних речовин, оскільки жоден з цих способів не є правильним або природним.

Порівняймо гірську воду з нашою.

img about Сніг, який лежить високо в горах і потім перетворюється на гірські струмки, - це практично дистильована вода. Стікаючи по схилах гори, тала вода розчиняє в собі солі мінералів, збагачуючись корисними елементами: кальцієм, натрієм, калієм, магнієм і іншими. Всі ці елементи роблять з мертвої, «порожньої» води живу, тобто перетворюють кисле середовище в лужне. «ВОДА-SOS» за допомогою унікальної сучасної методики робить те ж саме, тільки не в горах, а в місті. Вода проганяється з одного резервуара в інший через стовп мінеральних каменів гірських кристалічних порід. Цей процес займає 6-8 годин. Тільки так можна отримати високоякісну, живу, сильну, здорову воду.

Згідно з дослідженнями, найбільша кількість здорових людей і довгожителів проживає в горах і вживає в їжу чисту гірську воду (найбільш відповідну для нашого організму). Вода бере участь у всіх обмінних процесах: хімічних, фізичних і біологічних. Логічно припустити, що чим якісніша вода, тим краще протікають всі життєво важливі процеси. Отож, вживаючи здорову і сильну воду, ми самі стаємо здоровими та сильними.

Сніг - дистильована, повністю очищена від всіх домішок вода. За допомогою опріснювачів ми очистили нашу воду і досягли такого ж рівня очищення.

Сніг - структурована вода в замороженому вигляді. Ми структуруємо воду за допомогою структуризатора на виході. (Дивіться відео в розділі «Виробництво EWO»).

У снігу відбувається обнулення пам'яті. EWO теж обнуляє пам'ять води.

Вода в горах знаходиться в постійному русі. Таким чином, молекули води стають дуже активними (саме такі активні молекули потрібні нашому організму). Активність молекули води збільшує енергоздатність нашої крові й тільки така молекула є активною і хорошою прибиральницею для нашого організму. Подумаймо, яку прибиральницю ви б хотіли бачити у себе в будинку - активну і повну енергії чи втомлену і замучену? Відповідь очевидна.

Запам'ятайте, саме молекули води і їх енергетична здатність грають найважливішу роль - роль прибиральників всередині нашого організму. Вода, що простояла понад 6 днів без руху (на складах або в магазині, неважливо), не приносить ніякої користі. Ба більше, вона стає шкідлива, оскільки не виконує свого призначення навіть на 20%! Уявіть собі, що буде, якщо ніхто з членів сім'ї не захоче виносити з хати сміття! Ваш організм так само потребує прибирання, як і Ваш будинок.

Вода, яку ми постачаємо клієнтам, завжди жива. Процес циркуляції води за принципом водоспаду (активації молекул) займає пів дня, після чого ми здійснюємо її мінералізацію. Вода пропускається через стовп природних мінералів і кристалів, що являють собою камені гірських порід в дробленому вигляді фракцією 1,5-2 мм. На цей процес йде 6-10 годин. В результаті вода стає лужною і збагаченою всім необхідним. Це і є природна мінералізація. Тільки така вода потрібна нашому організму !!!

Пийте воду «Вода-SOS» — будете здорові!

Наочне порівняння параметрів гірської Води і «Вода-SOS»

«Вода-SOS» — безпечна тара для транспортування і зберігання

img about У наш час існує безліч матеріалів для зберігання продукції й найпопулярнішим з них, звичайно, є пластик. Однак мало хто замислюється про те, що пластикова тара може відрізнятися по ряду властивостей і нести в собі загрозу для здоров'я людей.

Більшість фірм, що займаються розливом і доставкою питної води, на превеликий жаль, «заточені», перш за все, на прибуток, навіть якщо він досягається завдяки економії на власних клієнтах. Саме з метою економії коштів численні компанії закуповують дешевшу і, одночасно з тим, небезпечну полікарбонатну тару для своєї води.

Використання полікарбонату (ПК) для зберігання харчових продуктів заборонено на законодавчому рівні у всіх без винятку розвинених країнах, оскільки було доведено, що при його виробництві використовується бісфенол А, який переходить в  їжу / напої, що зберігаються в такій тарі. 

Потрапляючи в організм людини, ця речовина провокує розвиток захворювань ендокринної, серцево-судинної, репродуктивної системи, незворотні зміни ДНК. Бісфенол А настільки токсичний, що, потрапляючи в організм навіть в мізерно невеликій кількості, викликає серйозні проблеми зі здоров'ям.

Використання ПК для зберігання харчових продуктів і, зокрема, води, на жаль, не заборонено в нашій країні, й те, яку тару використовувати для бутилювання своєї води, залишається питанням чесності та порядності дирекції компанії.

«Вода-SOS» не економить на здоров'ї своїх клієнтів. Ми пишаємося своєю порядністю та ідейністю. Ми йдемо в ногу з часом!

Для пакування нашої води ми використовуваний найбезпечніший і екологічний на сьогодні пластик - поліетилентерефталат (ПЕТ).

ПЕТ визнаний найкращим сучасним пакувальним матеріалом, саме через це його використовують такі світові гіганти як «COCA-COLA», «Procter & amp; Gamble», «NESTLE», «DANONE», «PEPSI» та інші всесвітньо відомі компанії.

«Вода-SOS»! Ми дійсно дбаємо про Вас!