На ринку України сотні виробників води на будь-який смак і гаманець, і з кожним роком їх стає тільки більше.

Хтось користується природними ресурсами, розливаючи рідину, добуту з мінеральних джерел. Хтось займається очищенням звичайної водопровідної води. Як в цьому різноманітті зрозуміти, що дійсно корисно і яким має бути якість питної води?

В Україні немає аналогів нашої води, ми даємо нашим клієнтам найкраще.

За еталон чистої й по-справжньому цілющої води ми взяли гірські джерела, адже саме мешканці гір, що п'ють лужну воду з місцевих джерел, є не тільки довгожителями, але і рідко хворіють, зберігаючи силу і ясність розуму до глибокої старості.

Давайте відразу позначимо, що в природному середовищі воду ніхто не консервує, так чому ми повинні купувати й вживати рідину, насичену всілякими консервантами, покликаними продовжувати її «свіжість»? Це протиприродний процес, коли з комерційних міркувань в Н2О додають антибіотики, проводять процедури озонування, насичення сріблом, йодування. При цьому така питна вода стає справжньою отрутою для нашого кишківника, повільно і впевнено знищуючи наші клітини та мікрофлору. Споживання "консервованої" води кожен день дисбалансує наш організм, з часом призводячи до серйозних наслідків для здоров'я.

Унікальне обладнання компанії «Вода SOS» дозволяє створювати мінералізовану, молекулярно-активну лужну воду на кшталт гірської, не використовуючи консерванти. Наші фахівці розробили й впровадили систему водопідготовки, фільтрації і водозбагачення, що не має аналогів, яка б відтворювала природні процеси. Отримана свіжа питна вода на 100% ідентична гірській і не містить в собі жодної речовини-консерванта, тому що нам важливо, щоб Ви отримували ЖИВУ воду!

Етапи виробництва питної води «Вода-SOS»

Все починається з етапу грубого очищення, на якому вода проходить через спеціальні абсорбуючі речовини. Після процесу пом'якшення, починається етап тоншого  молекулярного очищення з використанням так званого опріснювача, коли з води видаляються всі домішки та сполуки.

Циркулюючи між сполученими резервуарами, вода проходить через стік мінеральних каменів земельно-лужних порід і збагачується мінералами природним способом.

Циркуляція води на зразок спадаючого водоспаду дозволяє отримувати продукт з активними молекулами, що зберігає свої властивості протягом одного тижня.

Завершальний етап - структурування молекул, здійснюване за допомогою віталізатора EWO. Природна структура водних кластерів руйнується при проходженні незліченних водопровідних труб, а також при дезінфекції, хімічному очищенні, електромагнітних впливах. Тому дуже важливо для отримання по-справжньому цілющого продукту, що несе позитивну інформацію, відновлювати оригінальні якості молекул води.

Розроблений австрійцями метод віталізаціі повертає навіть звичайній водопровідній воді позитивні властивості, енергію і природні якості, які є запорукою здоров'я і довголіття.

Всі системи виробництва води компанії «Вода-SOS» сертифіковані, а сама продукція має сертифікати, видані як вітчизняними, так і закордонними інститутами контролю якості.

На сьогодні структурована лужна мінералізована вода, вироблена на зразок гірської, є унікальним продуктом. В Україні немає аналогів нашої води, отже, ми поза конкуренцією. Ми даємо найкраще і гарантуємо кожному клієнту, що регулярне вживання справжньої живої води поверне Вам сили, свіжість, ясність розуму, бадьорість, позитив, продовжить тривалість життя.