img techno
Вузол абсорбції. На цьому етапі вода проходить через активоване вугілля - сорбент з лушпиння кокосового горіха, величина найбільшої фракції якого становить 2 мм. Даний сорбент нейтралізує хлор, сірководень, вловлює всі нерозчинні сполуки. На нашому виробництві використовується 1000 кг. вугілля. Застосоване нами вугілля володіє винятковими абсорбуючими властивості. Очищення води від будь-яких домішок - важливий етап процесу підготовки живої води. «Вода-SOS» використовує на своєму виробництві самі передові технології.
img techno
Вузол пом'якшення води. Другий етап підготовки - пом'якшення води за допомогою високоякісної іонообмінної смоли, яка «віддає» воді іони натрію і «забирає» іони кальцію і магнію. Оскільки жорсткість води обумовлена ​​наявністю в ній гідрокарбонатів кальцію і магнію (Са (НСО3) 2, Mg (НСО3) 2), а також сульфатів і хлоридів кальцію і магнію (CaSO4, CaCl2, MgSO4, MgCl2), такий метод обробки гарантує отримання на виході м'якої води. Крім того, даний етап знімає велике навантаження з системи молекулярної очистки води, оскільки запобігає кальцинування її мембрани.
img techno
Вузол молекулярної очистки. Після пом'якшення вода проходить по подвійному замкнутому циклу системи молекулярного тонкого очищення (власна технологія, розроблена компанією «Вода-SOS»), в процесі чого усуваються всі солі, хімічні та органічні сполуки, а також віруси і бактерії. Вода стає кристально чистою, первородною. З 1 т. Сировини виходить всього 200 літрів чистої води, придатної для наступного етапу приготування.
img techno
Вузол мінералізації. Це власна розробка нашої компанії, яка не має аналога на світовому ринку. Патент № 121829. На цьому етапі вода безперервно циркулює протягом 6 годин через стовп мінеральних каменів земельно-лужних порід, повторюючи рух води з гірських струмків і в водоспаді, в процесі чого підвищується рівень рН до 8,3 при солевмісті 45-60 мг/л.
patent
У грудні 2017 року ми отримали патент на унікальну технологію підготовки гірничо-лужної Води.
img techno
При правильному вживанні лужна вода сприяє повному відновленню всіх функцій організму, що підтверджують сучасні дослідження.
EWO — Австрійський віталізатор / структурізатор. Він обнуляє пам'ять молекул води і надає їм структуру, аналогічну молекулам альпійської води. «Вода-SOS» - перший і єдиний виробник води, який використовує у виробництві це унікальне обладнання.
img techno
Вузол дезінфекції, ополіскування тари і автоматичного розливу. Все бутлі вимиваються і ополіскуються виключно очищеної мертвою водою - природним антисептиком.
img techno
Таким чином, ми збільшуємо термін експлуатації машини розливу без ремонту, а в бутлі не потрапляє одній краплі брудної води. Ми за чесні, довгі і здорові відносини! А ви?