Коли мова йде про горців, на думку спадають численні приклади дивного довголіття і здоров'я. Дійсно, жителі гірських районів хворіють не так вже й часто і живуть довше середньостатистичного жителя планети. Секрет неймовірної життєвої сили криється в воді, яку п'ють ці люди.

Гірська вода - це талі снігові шапки з вершин гір, які спускаються в підгірні долини, протікаючи через кам'яні брили гірських схилів. Цей вируючий шлях вода проходить з неймовірною швидкістю, збагачуючись киснем і мінеральними солями кам'яних порід. Оптимальний склад такого розчину чудесним чином впливає на клітини організму, живлячи їх неймовірною життєвою силою.

Ми постаралися відтворити унікальний склад гірської води за допомогою сучасних технологій. Чи вдалося нам? Лабораторна перевірка якості питної води SOS показала, що за складом наша вода нічим не відрізняється від альпійської. Настільки успішний експеримент став можливий завдяки включенню в технологічний процес підготовки бутильованої води таких етапів як:

  • очищення;
  • структуризація;
  • збагачення.

В ході очищення звичайна вода з каналу водопостачання очищається від домішок шкідливих речовин, мікроорганізмів і розчинених в ній солей. Таким чином, ми повторюємо природний процес випаровування і конденсації вологи, в процесі якого виходить дистильована вода. Цей процес досить трудомісткий. Вражає, що з 1 тонни води в промислових умовах виходить близько 200 літрів чистої сировини.

Під час конденсації в холодних кулях атмосфери крапельки рідини перетворюються на сніжинки. Унікальність цього явища полягає в структуризації молекул Н2О. Після замерзання і подальшого відтавання полярність молекул відновлюється до первозданного стану. Вбудовуючись в структуру клітини живого організму, такі молекули активізують обмінні процеси, іншим словами, додають здоров'я.

Використовуючи унікальне австрійське обладнання ЕWO, вдається провести технологічне структурування води подібно до ефекту сніжинки. Так що і в цьому наша вода не поступається воді з альпійських гір.

Ми збагачуємо найчистішу воду тільки потрібними для організму мінералами. У спеціальному резервуарі знаходиться близько 350 кг крихти гірських порід 4-х різних видів, через яку проганяється вода, попутно мінералізуючи до потрібної концентрації приблизно за 6 годин. За цей час через камені вдається прогнати близько 2 тонн води. На виході ми отримуємо воду з рН близькою до 9, що є оптимальним показником для здоров'я людини.

Аналіз води нашого виробництва підтверджує, що її склад в точності повторює склад гірської альпійської води.

Перевірка якості води гірських районів довела її унікальну цілющу, оздоровчу й омолоджуючу функцію. Саме таку воду ми вирішили відтворити на нашому виробництві і розлити для Вас в бутлі, щоб кожен міг стати трішечки горянином - здоровішими та щасливішими!