Ми не рекомендуємо зберігати воду в пластиковій тарі більше 6-7 днів, навіть з урахуванням того, що використовуваний нами пластик є одним з найбезпечніших і екологічних на сьогоднішній день.

Справа в тому, що вода - найсильніший розчинник в природі, сильніше її просто немає. Молекули очищеної води розчиняють абсолютно все з чим стикаються (таке їх природне призначення) і пластикова тара не є винятком.

Існують дослідження, які підтверджують, що при тривалому контакті поліетилентерефталат (ПЕТ) може надходити в воду. Пластик в організмі, зрозуміло, здоров'я не додасть. Саме тому в компанії «ВОДА-SOS» спочатку формують замовлення, потім узгоджують дату доставки і лише після цього готують воду для кожного клієнта індивідуально. І саме ця практика зводить контакт води з пластиком до самого мінімального терміну, хоча поліетилентерефталат (ПЕТ) вважається з безпеки в харчовій промисловості другим після скла.

За нашими спостереженнями і згідно з результатами експериментів, рH води 8.3 - 8.1 зберігається протягом 7-8 днів з моменту відкриття пляшки. На восьмий день рH знижується до рівня 7,9-7,8.

Вода потрібна нам для того, щоб розчиняти солі мінералів, вітаміни, макро і мікроелементи, отримані з їжею? які знаходяться в тонкому кишечнику. Розчинивши необхідні нам речовини, вода через стінки тонкого і товстого кишечника проникає в кров, поповнюючи, таким чином, запаси організму поживними елементами.

Чиста питна вода не тільки розчиняє поживні речовини, але і виводить відходи життєдіяльності нашого травлення, клітин організму. Лужна вода здатна очистити весь організм до самого останнього капіляра! Для цього необхідно навчиться пити воду протягом дня.

З першого дня розливу в бутель вода починає втрачати свої унікальні властивості і перестає бути корисною. Запам'ятайте !!! Якщо вода перестає приносити організму користь, то вона починає йому шкодити.