Травна система людини, як і будь-який інший орган, потребує зволоження. Якщо людина не п'є достатньої кількості води, то в шлунку зменшується кількість і щільність слизу - муцина.

Муцин - це секреторна речовина, яке синтезується клітинами шлунка для того, щоб захищати його прошарок від агресивного впливу пепсину і соляної кислоти. Якщо в шлунку недостатньо муцина, то стінки шлунка починають «переварювати» самі себе. Пепсин і соляна кислота при відсутності або нестачі вироблення муцину роз'їдають слизову шлунка.

Результат - гастрит, виразкова хвороба, уповільнення моторики шлунка, і, мабуть, найстрашніше, але, на жаль, аж ніяк не рідкісне в наші дні захворювання - аденокарцинома (злоякісна пухлина, яка розвивається з епітелію слизової шлунка).

Чи можна запобігти розвитку настільки небезпечних захворювань, скорегувавши свій режим харчування і додавши в нього потрібну кількість води, щоб дати можливість шлунку виробляти муцин в необхідних йому кількостях?

Звичайно можна! Чому ж люди не замислюються про наслідки свого бездумного ставлення до здоров'я?

Будь-яка дисфункція шлунка веде за собою досить серйозні наслідки. При уповільненні і погіршенні перетравлення їжі та просування її по шлунково-кишковому тракту (а без достатнього кількість рідини кишечнику вкрай складно просувати калові маси) людина постійно відчуває ряд неприємних симптомів: печія, нудота, блювотні позиви, біль в області шлунка. Ситуація ускладнюється ще й тим, що при тривалих дисфункциях шлунка порушується обмін речовин, організм починає відчувати брак вітамінів.

Лікуванням серйозних захворювань шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються больовими відчуттями, повинні займатися досвідчені лікарі. Не займайтеся самолікуванням!

Однак перше, що Вам порадить будь гастроентеролог, це корекція режиму харчування і РЕЖИМУ СПОЖИВАННЯ ВОДИ - води якісної, чистої, живої, без домішки антибіотиків.

Вода від компанії «Вода-SOS» - це саме те, що ідеально впишеться в раціон будь-якої людини, незалежно від віку і стану здоров'я. Її можна і потрібно давати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, так як така жива вода сприяє виведенню з травної системи відпрацьованих продуктів, а також вироблення слини, шлункового соку і вже описаного вище муцина, що захищає наш шлунок від будь-яких агресивних впливів.

Хворобі простіше запобігти, ніж лікувати. Пийте правильну воду, дотримуйтеся правильного режиму споживання води, налагодьте харчування і Вам ніколи не знадобитися допомога гастроентеролога, так само як і інших лікарів, адже вода - це жива сила, не нехтуйте її цілющими властивостями!