Чому важливо пити лужну воду?

Зниження відсотка вологи в організмі веде до розвитку хронічних захворювань і швидкого старіння. Щоб цьому запобігти, кожному дорослому за добу необхідно випивати приблизно 2 л чистої води (а не соки, газованої води або чай) певного рівня кислотності.

Природою закладено, що навколишнє середовище всередині людського організму є лужне. Будь-яке порушення кислотно-лужного балансу веде до проблем зі здоров'ям - це доведений факт. І наскільки буде зберігатися цей баланс, багато в чому залежить від того, що вживає людина. Дієта більшості сучасних людей рясніє продуктами з закисляющими властивостями. В результаті організм, щоб відновити баланс, для олужнення починає використовувати мінерали з кісткової і сполучної тканини, що в результаті веде до хвороб суглобів, нирок, серця. Єдиний спосіб уникнути такого сумного наслідка - відмовитися від шкідливої їжі і включити в раціон лужну воду, яка допомагає відновити баланс в організмі.

Традиційно лужною вважається вода, рН в якій становить від 7,1. Однак це занадто низький показник. Щоб організм відчув реальну користь, рН повинен бути не нижче 8 (приблизно такий рівень кислотності є природним для внутрішніх органів). Але знайти воду з такими характеристиками не так вже й просто. Природне джерело - гірські струмки, а ось субстанція, виготовлена в промислових умовах, від еталонних параметрів, як правило, надзвичайно далека.

Особливості продукції «Вода-SOS»

«Вода-SOS» - це унікальне явище не тільки на ринку України: на сьогодні більше жодна компанія не виробляє продукцію з такими характеристиками. Наша лужна (алкалиновая) вода має найкорисніший для людського організму показник рН - 8,1-8,3, а також низький рівень мінералізації. Саме ці показники роблять наш продукт ідентичним за складом з водою з високогірних струмків.

Вживання води з рН від 8,1 дозволяє підвищити пропускні спроможності 12-палої кишки. В результаті рідина не застоюється в верхніх відділах травного тракту, а дуже швидко проникає з шлунка через 12-палу кишку в кишечник. Саме там відбувається всмоктування всіх корисних речовин, які організм отримав з продуктів харчування і які вода розчинила, а потім транспортувала в кишечник. Крім того, це найправильніший рН, який необхідний для підтримки кислотно-лужного балансу всередині організму.

Цілющі властивості високого рН мають наукове підтвердження. В Японії, Південної Кореї і деяких інших країнах для лікування багатьох хвороб застосовують саме лужну воду. Якщо щодня випивати її по 2 л, можна:

  • позбутися небезпечного закислення;
  • поліпшити роботу всіх систем і органів;
  • знизити рівень холестерину;
  • зміцнити імунітет;
  • відрегулювати роботу травного тракту;
  • знизити ризик появи онкологічних захворювань.

І навіть це ще не всі переваги, які дає регулярне її вживання.

Де в Україні купити якісну лужну воду?

Україна багата гірськими струмками, вода в яких є по-справжньому корисною для дітей і дорослих. Але доступ до цих життєдайних джерел мають далеко не всі. І навіть ті, хто проживає поблизу таких джерел, часто не здогадуються про їх цілющу силу.

«Вода-SOS» - це унікальна можливість купити якісну лужну (алкалінових) воду з доставкою в Київ та інші регіони України. Ми подбали, щоб наші клієнти, де б вони не жили, мали можливість пити воду, яка має корисні властивості, захищає від хвороб і передчасного старіння. Сумніваєтеся? Тоді згадайте, де на планеті найбільше старожилів? Правильно, в гірських районах. Там, де в достатку є струмки з високим рН - найпотужніший джерело здоров'я і довголіття. Саме таку воду ми пропонуємо і вам.