Культура правильного споживання води

Про те, як правильно вживати воду, щоб організм отримував найбільшу користь від цього, люди задумалися порівняно недавно. Довгий час до цього ставилися з чисто медичної точки зору: пили її в такій кількості і з такою частотою, як рекомендував лікар. Все змінилося, коли люди задумалися про правильне харчування і, як наслідок, стала актуальною "водна" тема.

Про те, що організм людини більш ніж на 70% складається з води, вченим давно відомо. Заповзятливі рекламщики моментально підхопили цей факт і використовували його для просування брендів, які торгують бутильованої водою. Ми постійно чуємо про те, що для збереження нашого здоров'я і молодості шкіри необхідно випивати її не менше 2-х літрів в день. Однак для того, щоб вона приносила тільки користь, а організм працював "як годинник", необхідно вживати "правильну" воду - з низькими показниками мінералізації і високим рівнем pH.

Пропонована нашою компанією бутильована питна "Вода-SOS" в бутлях на 19л в точності відповідає цим вимогам, купити її і оформити замовлення доставки на будинок за доступною ціною зручно через сайт voda-sos.com.ua

Відома формула Н2О

Вчені помітили, що найкращим чином для нашого організму підходить вода, що має лужний склад. При цьому важливо, щоб в складі були відсутні солі жорсткості.

Кращі фахівці компанії "Вода-SOS" зайнялися розробкою багатоетапного процесу виробництва води з оптимальними показниками і через 6 років кропіткої роботи домоглися вражаючих результатів. Нами була розроблена і запатентована унікальна технологія виготовлення лужної води, яка не має аналогів в світі.

У чому ж унікальність "Води-SOS"? У тому, що при лужному балансі pH 8,3 її мінералізація не перевищує 60 мг/л, а склад аналогічний гірським струмків і характеризується такими перевагами:

  • відсутність консервантів;
  • насичення вільним киснем;
  • молекули витримують правильну структуризацію;
  • рівень мінералізації, повністю і без будь-яких сумнівів відповідний воді з гірських струмків.

Люди здавна помітили, що найкорисніша вода - та, яка стікає з гірських вершин. Формула нашої продукції максимально наближена до тих показників, які відповідають воді, що стікає з Альпійських і Північно-Кавказьких гір.

Сайт voda-sos.com.ua - це віртуальний майданчик, де можна замовити з доставкою додому та купити воду питну бутильовану в бутлях по 19 літрів; ціна, зазначена на сторінках каталогу, актуальна на день замовлення.

Цілюща волога - вигідна ціна, доставка по всій Україні

Правильне вживання лужної води надає на організму людини сприятливий вплив - відновлюються біохімічні та біофізичні функції, з'являється бар'єр для зростання небажаних новоутворень. А головне, "Вода-SOS" не має протипоказань для прийому, вона підходить дорослим, дітям і домашнім тваринам. Купити і замовити з доставкою питну бутильовану "Воду-SOS" в бутлі об'ємом 19 л можна через наш сайт voda-sos.com.ua, замовлення зручно оформити в будь-який час доби, ціна в повній мірі відповідає якості. Для наших постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції, завдяки яким можливо значно заощадити свої фінанси.

Компанія "Вода-SOS" не має конкурентів на вітчизняному ринку, так як наша продукція має унікальні параметри.