Багаторівневе очищення для збереження здоров'я

Всі ми помічали, яка неякісна вода тече з водопровідних кранів в наших містах. Вона володіє сильним, різким запахом хлору або йоду, а при тривалому зберіганні починає зеленіти. На сантехніці і посуді залишається рудий наліт від залишків заліза та інших металів. Приблизно такі ж процеси проходять в організмі людини при вживанні водопровідної води. Для збереження здоров'я необхідно пити спеціальну очищену воду.

Очищеної називається вода, що пройшла через кілька етапів видалення забруднень. В процесі очищення з водного середовища видаляються метали, надлишкові мінеральні відкладення, органічні сполуки, бактерії, інші шкідливі домішки. При регулярному вживанні очищеної води органи людини почнуть працювати правильно. Виступаючи розчинником, вона вимиє з клітин всі токсини і шлаки, підвищить еластичність судин, сповільнить процес старіння. Але для отримання позитивного ефекту водне середовище повину бути правильно очищену й підготовлену, інакше в організмі почнуться небезпечні процеси відкладення солей.

Типи складових

Очищена вода буває декількох видів:

  • дистильована. Також називається хімічної і не підходить для щоденного пиття. Практично не містить будь-яких мінералів або домішок;
  • питна. Очищається від різних хімічних сполук і газів, але продовжує утримувати в своєму складі деякі мінерали. Для поліпшення смакових властивостей проходить процес пом'якшення.

Дистильовану водне середовище часто застосовується в медицині для виробництва ліків і проведення лабораторних дослідів. Також її використовують для відновлення акумуляторних батарей, ремонту машин, під час фотодруку і в інших нехарчових завданнях. Як показали дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я, дистилят можна пити, але у виняткових випадках. При регулярному вживанні дистиляту з організму людини почнуть вимиватися важливі хімічні елементи, що призведе до ослаблення імунітету. Рівень pH дистильованого складу становить всього 5,4-6,6 одиниць, що недостатньо для підтримки метаболізму і регулювання кислотно-лужного балансу в організмі. Для щоденного пиття необхідна правильна питна вода з рівнем pH 8,1-8,3 одиниць і змістом розчинених мінералів близько 45 мг на літр. Тільки такий склад буде корисним і безпечним для здоров'я.

Як проходить процедура очищення?

Багато компаній очищають воду ультрафіолетом або фільтрами. Наша фірма розробила і запатентувала унікальну систему очищення, що проходить в кілька складних етапів. У цій технології немає аналогів в світі, при цьому отримується вода за своїми властивостями максимально наближена до чистих наземним гірським джерел. Процедура виглядає таким чином:

  • ми беремо водопровідну воду і пропускаємо її через вугільний абсорбент з кокосового лушпиння. На цьому етапі видаляються гази і нерозчинні елементи;
  • далі водне середовище потрапляє в вузол з іонообмінною смолою і стає м'якше. Смола забирає кальцій, магній, сульфати і насичує склад іонами натрію;
  • в молекулярному вузлі вода очищається від залишкових солей, домішок, а також від вірусів і бактерій. На останньому етапі продукція минерализуется за технологією, що отримала патент, і розливається в безпечну тару.

Для отримання 200 літрів чистої безпечної води, схожою за складом на природну гірську, знадобиться близько 1 тонни сировини. Замовте зворотній дзвінок, щоб купити очищену і корисну воду з доставкою в Київ, Харків та інші міста країни.