Мінеральна вода: чи завжди вона корисна?

День у день з різноманітних джерел реклама намагається нав'язати нам думку, що найкраща питна вода - це мінеральна, в якій міститься багато корисних для людини речовин. Але чи повинні насправді всі ці хімічні елементи присутні у воді для щоденного вживання? Щоб отримати відповідь на це питання, треба зрозуміти деякі біохімічні та фізіологічні процеси, що відбуваються в наших організмах.

Спочатку природою було закладено, що всі корисні речовини - білки, вуглеводи, жири, вітаміни, мінерали - людина повинна отримувати з їжі. А ось функції води полягають в тому, щоб підтримувати рівень гідратації (зволоження) організму, а також розчиняти і транспортувати ті корисні речовини, які система травлення витягує з продуктів. Тобто питній воді не треба бути джерелом калорій або поживних речовин. Скажемо навіть більше, висока мінералізація, навпаки, заважає їй виконувати свої функції.

Якщо в вживаній воді спочатку міститься велика кількість мінералів, вона вже є не розчинником, а розчином солей. У такому стані вона не здатна розчиняти і подавати в кров поживні речовини, отримані нами з їжі. Чим це загрожує, мабуть, пояснювати не треба.

Але це не означає, що необхідно повністю відмовитися від вживання мінеральної води. Навпаки, її треба пити щодня, але з правильним рівнем мінералізації. Еталонною в цьому плані вважається гірська, в якій кількість розчинених мінералів становить приблизно 45 мг на 1 л. Для порівняння: в мінеральній воді, продаж якої повсюдно здійснюється в Києві та інших регіонах нашої країни, цей показник іноді може досягати 250 мг. Така продукція розчинити мінерали з їжі точно не зможе.

Що собою являє мінералка «Вода-SOS»

А тепер головне питання: де в Києві можна купити правильну мінеральну воду, бажано - з доставкою і щоб вартість була невисока? Єдина на українському ринку мінералка, склад якої ідентичний гірським струмків - це «Вода-SOS», але відразу скажемо: в силу особливостей виробництва її ціна не може бути низькою.

Виробництво по-справжньому корисною для людини питної води - процес досить дорогий. Тому не варто вірити, що за ціною 90 грн за 20 л можна купити якісну мінеральну воду. Низькі ціни свідчать про те, що продукт зроблений дешевим методом з використанням хімії: рідина прогнали через фільтри і мінералізованих за допомогою порошкоподібної суміші солей.

На заводі «Вода-SOS» використовуються принципово інші методи. Ми повністю відмовилися від хімії на виробництві, а застосовуємо унікальну запатентовану компанією технологію. Підготовка питної води у нас відбувається за складною схемою:

  • очищення від органічних домішок;
  • пом'якшення;
  • молекулярне очищення;
  • збагачення Н2О мінералами.

Для мінералізації ми використовуємо не готові суміші, як це роблять інші, а принцип, який використовує сама природа - в протягом декількох годин проганяє воду через гірські кам'яні породи. Після 4 годин такої прогонки отримуємо еталонну продукцію з показником мінералізації від 45 до 60 мг на 1 л. Більше жодна компанія не виробляє мінералку таким методом і з такими параметрами, тому що це дуже витратний і тривалий процес. Саме тому ціни на нашу продукцію більш високі, але, в той же час, ми гарантуємо її якість.

Найкорисніша «Вода-SOS» з доставкою додому

У регіонах, віддалених від гір, ми ніде не купимо еталонну природну воду, але завдяки унікальним розробкам «Вода-SOS» навіть у жителів мегаполісів є шанс щодня вживати мінералку з ідеальним хімічним складом. Саме таку п'ють жителі Кавказу, Альп, Швейцарії, які славляться міцним здоров'ям і довголіттям. А тепер така унікальна можливість є і у вас.

На нашому сайті можна не просто купити мінеральну воду в будь-яких кількостях, але і замовити доставку до будинку (в Києві і інші регіони). Залишайте заявку, і ми найближчим часом доставимо вам найчистішу і найкориснішу воду в світі.