Пиття для очищення організму

Практично всі лікарі, дієтологи і косметологи не перестають говорити про важливість вживання дорослими людьми більш 2 літрів чистої води на добу. Така кількість є оптимальним для підтримання водного балансу в тілі, запобігання зневоднення, нормалізації роботи внутрішніх органів, поліпшення метаболізму.

Достатня кількість води позитивно позначається на здоров'ї і зовнішності людини. Клітини тіла, наповнені цілющою вологою, ефективніше справляються з виведенням відходів і збільшують тривалість свого життєвого циклу. Природне ефективне виведення токсинів знижує навантаження на шлунково-кишковий тракт, печінку, нирки. В результаті людина не буде стикатися з запорами, зайвим виділенням жовчі і утворенням каменів в сечовивідних шляхах. Шкіра і волосся також помітно покращуються при регулярному вживанні чистої води. Розгладжуються дрібні зморшки, зникає лущення верхніх шарів епідермісу, швидше загоюються порізи. Волосся наповнюються силою, знаходять блиск і менше випадають, оскільки фолікули отримують досить зволоження. Але для досягнення всіх цих позитивних ефектів необхідна не просто рідина, а чиста і правильно підготовлена вода.

Що неприпустимо в складі?

Вода може називатися чистою тільки в тому випадку, якщо в її складі відсутні сірководень, хлор або інші гази, органічні сполуки, клітини водоростей, важкі метали. Також неприпустимо зміст жорстких солей, консервантів, великої кількості мінералів. Найкращими показниками чистоти мають наступні типи води:

  • наземні гірські джерела;
  • чиста вода підготовлена вода.

Говорячи про корисні гірські джерела, ми маємо на увазі тільки наземні струмки. Вода в них чиста, збагачена киснем, низько мінералізована і максимально природна за структурою. Річки, бювети і інші грунтові джерела не володіють такими корисними властивостями, оскільки беруть свій початок від озер, океанів і морів, що містять занадто багато солі і органіки. Єдиним аналогом гірських наземних джерел може стати бутильована вода, що пройшла спеціальне очищення і підготовку. Саме таку продукцію випускає наша компанія, грунтуючись на багаторічному досвіді. Технологія запатентована, не має аналогів за унікальністю та ефективності. На сайті voda-sos.com.ua ви зможете оформити замовлення і купити чисту воду нашого виробництва з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Як правильно пити?

Для збереження здоров'я потрібна чиста лужна вода з низьким вмістом мінералів. Рівень мінералізації 45 мг/л і pH 8,1-8,3 одиниць позитивно позначаються на організмі, нормалізують кислотний баланс і наповнюють тіло достатньою кількістю корисних сполук. Більш високий рівень мінералізації і підвищена кислотність водного середовища приведуть до збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту, відкладенню солей в суглобах і судинах, підвищення навантаження на серце. Щоб чиста вода принесла максимальну користь, дотримуйтесь простих рекомендацій по її вживання:

  • натощак випивайте близько 5 склянок короткими ковтками в кілька етапів. Бажано робити це до 7 ранку і після пиття не вживати їжу протягом години;
  • перед кожним прийомом їжі випивайте воду в розрахунку 120-150 мл на 100 грам їжі. Під час прийому їжі пити не можна, а після завершення трапези пийте тільки через 2-3 години.

Ці корисні звички допоможуть організму щодня виводити солі, жири, залишки їжі з кишечника і засвоювати більше вітамінів з продуктів. Якщо вас цікавить безкоштовна детальна консультація про культуру правильного пиття або доставка замовлення по країні, запросите зворотний дзвінок на нашому сайті.