Де в Луцьку купити "Вода-SOS"?

Волинська область відома своїми дивовижними озерами і численними джерелами. Але все ж їх хімічний склад кардинально відрізняється від високогірних джерел. Саме останні визнані джерелами довголіття, міцного здоров'я і тривалої молодості. Весь секрет - в структурованості, підвищеної лужності і низької мінералізації води з високогірних струмків. Однак ні в одному магазині Луцька та Волинської області купити питну воду з таким надзвичайно корисним складом не можна. Домашнім фільтрам, навіть найсучаснішим, також не під силу довести водопровідну воду до якості високогірній.

Наша компанія розробила і запатентувала унікальну методику виробництва води, фізико-хімічні характеристики якої дозволяють називати її еталонною і порівнювати з високогірною. У цьому плані наша продукція унікальна і не має аналогів на світовому ринку. вона:

  • не містить консервантів і токсинів;
  • очищена від органічних домішок;
  • структурована, завдяки чому ідеально засвоюється;
  • збагачена мінералами природним шляхом, тому їх кількість, як і в гірських струмках, не перевищує 45 мг/л;
  • є лужною - її рН 8,1-8,3 вважається найбільш корисною для людини

Через особливий склад наша вода є продуктом короткого терміну зберігання. Через 2 тижні після розливу її цілющі властивості знижуються. Тому, щоб кожен споживач нашої продукції отримував воду виняткової якості, ми виробляємо її і доставляємо до Луцька тільки під замовлення.

Як замовити доставку в Луцьк?

Доставка нашої питної води в Луцьк здійснюється в безпечних ПЕТ-упаковках, що виключає ризик її забруднення мікропластіком. Для того, щоб замовити доставку продукції, необхідно залишити заявку на сайті. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити, скільки необхідно і коли вам буде найзручніше отримати своє замовлення. Оплатити покупку волиняни можуть зручним для себе способом: банківською картою або готівкою при отриманні.