Вода - джерело життя, основа всього живого, запорука здоров'я та довголіття. Як часто Ви говорите дітям подібні слова? Як багато Ви самі знаєте про воду, щоб розповісти своїм дітям достовірні, очевидні, але при цьому такі необхідні факти? А тим часом знати якою буває вода, в чому її користь і як вживати воду на 100% правильно - це фундаментальні істини, які допоможуть зберегти Ваше здоров'я і здоров'я Ваших близьких.

Вода супроводжує нас все життя. Від її якості безпосередньо залежить наше здоров'я. Жителі мегаполісів найбільше схильні до впливу несприятливих наслідків питної води. Знезараження за допомогою хлору або інших подібних реактивів, тривалий шлях у квартиру по трубах різної якості та стану - все це не може гарантувати, що та вода, яку ми звемо «питною», є такою насправді.  Ми п'ємо її щодня, готуємо супи й напої, вживаючи масу розчинених в ній шкідливих солей та інших домішок. Що ж робити? Альтернатива є! Інноваційні технології «Вода SOS» дозволяють очистити воду і забезпечити її безпечне вживання. Здавалося б, просто вода, але наша питна вода непроста. Її цілюща сила наповнює кожну клітину організму енергією, додає бадьорості духу, зміцнює здоров'я і продовжує молодість.

Переконатися в тому, що це не пусті слова, а результат розробки й успішного впровадження в життя унікальних сучасних технологій, Ви можете відвідавши наше виробництво з екскурсією. Цей візит стане прекрасним уроком екології та здоров'я для школярів або незабутнім вихідним днем для Вашої родини. Ми проводимо різні дитячі екскурсії для дітей будь-якого віку, а також приймаємо заявки на екскурсії для сім'ї.

Автор проєкту «Вода SOS» почав свою працю не як бізнес з виробництва питної води, а як важливу місію по збереженню здоров'я. І нехай масштаби його перемог поки не такі великі, але з кожним новим ковтком, з кожним новим клієнтом шанси на здоров'я в нації ростуть, отже, зростають надії на щасливе майбутнє.

Виробництво води за нашою технологією передбачає кілька етапів обробки, що забезпечує високу якість продукції «Вода SOS» і максимальну користь від її вживання. Кожен охочий може долучитися до технологічного процесу виробництва питної води на будь-якому з його етапів. Дитячі екскурсії на виробництво - це весело і цікаво. Тільки уявіть: мама - проводить аналіз сировини, тато - подає тару на конвеєр, а малюки роблять найважливішу роботу - наклеюють логотип торгової марки з датою підготовки на кришку. До речі, така наклейка з датою розливу - запорука високої якості та екологічної безпеки нашої продукції.

Ви зможете побачити всі етапи виробничого процесу, прослухати цікаву лекцію про користь води, методики її правильного вживання, поставити свої питання. Але найголовніше - проконтролювати виробництво води для питних потреб, переконатися, що все йде «як треба», щоб надалі бути спокійним за якість продукції, що поставляється Вам додому. Якщо Ви хочете дати дітям знання про здоров'я і довголіття, навчити їх берегти ресурси організму - тоді Ви просто не можете втратити нагоду відвідати нашу диво-фабрику. Адже тільки особисто переконавшись у важливості вживання «правильної» води, вони зможуть по-справжньому оцінити її цінність. Наші цікаві екскурсії для сім'ї або групи учнів стануть початком великого шляху в здорове і щасливе життя!

Приходьте до нас!