Тому що процес приготування бутильованої води передбачає кілька етапів підготовки, в ході яких вода очищується від домішок і мікроорганізмів, структурується і заливається в відповідну тару з маркуванням дати розливу. Термін придатності води становить 6-7 днів.

Річ у тім, що ми дотримуємося науково аргументованих даних, згідно з якими оптимальним кислотно-лужним показником для питної води є 9. Саме лужна вода входить в структуру клітин організму. У випадку зі слаболужною і нейтральною по рНметріі водою вона також братиме участь в процесах обміну речовин, але зажадає додаткових енерговитрат з боку організму на попереднє вилуговування до показників норми. Таким чином, вживаючи «правильну» воду, ми економимо ресурси організму і даємо йому саме те, що потрібно.

Короткі терміни зберігання води обумовлені не скисанням, як багато хто думає, а зниженням рН в кислу сторону. Тому, якщо ви не встигли вжити воду за тиждень - пити її можна без шкоди та наслідків, просто ефект від її вживання не буде настільки великий.

Чому знижується рН? Відповідь криється в упаковці. У традиційній ємності (сулії) є повітряна подушка, позаяк вода налита не до самого верху. Вода окислюється, стикаючись з цим повітрям, і змінює рН до низьколужного показника.

На багатьох виробництвах для більш тривалого зберігання води використовують різні консерванти та антибіотики, які стримують зростання мікрофлори й попереджають цвітіння води. Як консерванти для бутильованої води використовуються іони срібла або сполуки йоду. Щоб не говорили виробники, шкода від надмірного вживання такої води давно встановлено. А про ситуації, коли в воду додають антибіотики і говорити не варто. На відміну від інших, наша технологія очищення прибирає мікроорганізми виключно фізичним методом через спеціальні мембрани й фільтри, внаслідок чого додаткова обробка спеціальними реактивами просто не потрібна.

Запам'ятайте: екологічно безпечна вода без консервантів і без антибіотиків - це «Вода SOS»!

Готова продукція неодноразово піддавалася аналізу, в ході якого була підтверджена її чистота і повна відсутність консервантів та антибіотиків в бутильованій воді. Тому вживаючи продукцію ТМ «ВодаSOS», можете бути впевнені в її найвищій якості.