Вода - це неодмінна умова життя. Організм новонародженої дитини на 80% складається з води. У дорослих цей показник трохи нижче і становить 75%. Чим старша людина, тим менше води в її клітинах. Вчені вважають, що зниження рівня води теж є фактором старіння, саме тому потрібно випивати не менше 2-х літрів чистої води в день. Питна вода, тобто та, яка придатна для харчових цілей без попередньої обробки, повинна бути виключно найвищої якості, оскільки з неї формується структура клітин всіх тканин організму.

Наберіть воду з-під крана у вашій квартирі та дайте їй відстоятися. Подивіться на прозорість і кількість осаду, проінспектуйте чайник на наявність накипу. Таку найпростішу оцінку якості питної води ви можете провести самостійно. Хороша вода не повинна давати ні осаду, ні накипу. В іншому випадку слід використовувати фільтр грубої очистки.

А як же бути з дрібнодисперсними частинками, бактеріям і розчиненими у воді солями, які не вловлюються фільтром? Кип'ятіння вбиває мікроорганізми, але не прибирає розчинені в ній солі. Справитися з таким складним завданням можуть спеціальні сорбційні фільтри, проте їх ефективність недостатньо велика. Крім того, всі ці методи поліпшення якості питної води досить затратні по часу і вартості. А тим часом забезпечення якості та безпеки питної води - це перший крок до здорового способу життя.

Ви знаєте, які вимоги до якості питної води відповідно до Держстандарту прийняті в Україні? Аналіз якості питної води проводять на централізованих джерелах водопостачання. А потім вода тече по трубах, давність прокладення і стан яких достеменно невідомі. І на виході з крана ви отримуєте те, що, відверто, не хочеться, та й небезпечно, пити без додаткової обробки.

Згідно з гігієнічними вимогами до якості питної води вона повинна бути прозорою, не мати запаху і присмаку, не містити домішок важких металів і токсичних речовин. Показник рН варіює в межах 6-9, хлориди в межах 250-350 мг / л, сульфати 250-500 мг / л. Мікробіологічні показники якості питної води включають значення загального мікробного числа: колі-титру та колі-індексу, при якому допускається наявність кишкової палички в досліджуваному матеріалі в кількості, що не перевищує показник норми. Якість питної води по ДСТУ - це варіативні таблиці, в яких показники мають досить широкий діапазон значень.

Все це, звичайно, добре, але ніхто не говорить про більш жорсткі рамк  для показників рН-метрії та процентного складу солей, які, по суті, повинні забезпечувати здоров'я і довголіття людям, що вживають цю питну воду. Простіше кажучи, вода в крані безпечна, а могла б бути й корисна. Ми ж говоримо про те, що корисна вода повинна мати рН близький до 9. У такому випадку вода оптимально засвоюється шлунково-кишковим трактом і не вимагає додаткового енергетичного ресурсу з боку організму.

Саме таку воду ми виробляємо. За показниками якості питної води вона повністю відповідає ДСТУ, при цьому її мінеральна складова оптимізована для повноцінного насичення організму виключно потрібними солями натрію, калію, магнію і кальцію. А ще наша вода не містить хлористих сполук, оскільки не вимагає додаткового знезараження. Таким чином, питна «Вода-SOS» відповідає найвищим вимогам нормативів якості питної води.

Якщо ви серйозно замислюєтеся про здоров'я своєї родини, не пропустіть нагоду просто і без зайвого клопоту додати довголіття і силу в кожен ковток. Команда виробництва питної води «Вода SOS» зобов'язується забезпечити якість питної води належного рівня для всіх без винятку: від малого до великого. Для цього Вам достатньо зробити своє перше замовлення, а разом з ним - крок в щасливе майбутнє, повне сил і енергії.