Мало хто знає, що зневоднення є однією з головних причин виникнення дегенеративних захворювань опорно-рухової системи. Без води страждають наші трудяги-суглоби і хребець.

Знайте, що біль в суглобах під час ходьби або занять спортом - це сигнал вашого організму, про те, що їм гостро не вистачає води.

Хрящова тканина суглоба, завдяки якій наші суглоби не труться одна об одну, містить в собі велику кількість води (в нормі). Якщо води в хрящової тканини досить, то хрящі легко ковзають один про одного і ніяких хворобливих відчуттів при цьому не виникає. Більш того, вода необхідна не тільки для хрящової тканини, але і для утворення внутрішньосуглобової рідини. Якщо організм зневоднений, то хрящ втрачає свою здатність ковзати, він починає буквально «стиратися» при русі.

Якщо людина п'є багато води і його суглоби не зневоднені, то їх робота відбувається в лужній воді. Якщо в суглобі води недостатньо, то утворюється кисле середовище і кислотний баланс в суглобі, таким чином, підвищується, на що реагують нервові закінчення і посилають в мозок відповідний сигнал, що трактував нами як біль.

Тертя в хрящових суглобах збільшується і вони починають поступово руйнуватися, через що людина відчуває дуже хворобливі відчуття і змушений обмежувати себе в русі.

Чи є серед Вашого оточення ще зовсім нестарі люди, які скаржаться на болі в суглобах і не можуть довго ходити і займатися спортом? Напевно є. А може Ви самі страждаєте від цього захворювання? Якщо так, то пийте більше води і Ваше стан зміниться.

Організм людини запрограмований самою природою на самозцілення. Він весь час намагається відновити ушкоджений суглоб, однак для цього йому необхідна вода і якщо Ви наполегливо продовжуєте мучити його спрагою, він починає утворювати кісткові нарости (то, що лікарі називають остеофітами).

При постійному браку води в організмі руйнується кісткова тканина. Якщо хрящовий прошарок не захищає кістки, то останні труться одна об одну і, природно, руйнуються.

Це стосується не тільки кісток, але і хребетних дисків. Якщо в простір міжхребцевих дисків не надходить рідина, то порушується їх структура. В результаті - міжхребцеві грижі, протрузії, люмбалгія.

Чи можна уникнути проблем з хребтом і суглобами? Відповідь однозначна - так! Для цього потрібно всього лише подбати про профілактику, а полягає вона в щоденному споживанні достатньої кількості якісної води. Так, потрібно всього лише пити воду! Так просто, правда?

А Ви здійснюєте таку профілактику? Якщо немає, то саме час задуматися про це і почати, нарешті, вкладати в своє здоров'я.

Вода компанії «Вода-SOS» наділена відновним потенціалом. Це чиста, структурована вода без консервантів. Така вода дійсно здатна відновлювати клітинну структуру, повертаючи рухливість і здоров'я Вашій опорно-руховому апарату.

Не сподівайтеся на лікарів, Ви і тільки Ви повинні взяти на себе турботу про своє здоров'я! До того ж це так просто - просто пийте, але пийте правильну воду і пийте її правильно ...