"Жива" вода з доставкою по Україні

Наші співробітники запозичили природний метод оптимальної мінералізації у природи, орієнтуючись на склад гірських джерел. В результаті ми змогли створити воду, яка характеризується правильним лужним балансои і мінімальним рівнем вмісту мінеральних речовин (до 60 мг/л). Такий склад є ідеальним для дорослих, дітей і навіть домашніх тварин, а для прийому не потрібно будь-яка додаткова обробка, вона прекрасно підходить для пиття, приготування різних напоїв, страв.

Для "Вода-SOS" характерні такі властивості, як:

  • відсутність консервантів;
  • унікальна структуризація молекули;
  • мінімальний рівень мінералізації.

Виробничі потужності нашої компанії розташовані в Києві, проте це не заважає нам виконувати замовлення доставки бутильованої питної води в Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, інші міста Запорізької області і по всій Україні. Ціни доставки на питну бутильовану воду визначає перевізник - служба "Нова пошта".

Зручна і оперативна доставка додому

Крім створення унікальної правильної формули води, ми подбали про те, щоб вона була упакована в безпечну тару, яка не змінює її властивості. Упаковка виробляється в бутлі ємністю 19 л, виготовлені з сучасного міцного пластику ПЕТ. Це сама екологічна і безпечна упаковка на сьогоднішній день, нею користуються всі відомі великі виробники..

Бутильована очищена питна вода, яку зручно купити і замовити доставку додому в Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ та інші міста області через сайт voda-sos.com.ua, перевозиться службою "Нова пошта" в ретельно упакованих бутлях, ціна повністю відповідає якості продукту.