Н2О - джерело довголіття і доброго здоров'я

Далеко не кожна питна вода може стати джерелом довголіття, а тільки та, яка має правильний склад. Для людського організму найбільш корисною вважається лужна з низькою мінералізацією. Саме такий продукт, отриманий в результаті довгих пошуків і розробок, виробляє компанія "Вода-SOS".

Наша компанія розробила і запатентувала унікальну технологію, аналогів якої немає в світі. Ми не просто очищаємо і фільтруємо воду, а надаємо потрібну структуру її молекулам. В результаті отримуємо лужний продукт (рН 8,1) з низькою мінералізацією (45-60 мг/л), який сприятливо впливає на весь організм людини - нормалізується травлення, кров'яний тиск, поліпшується стан шкіри, нігтів, волосся. Регулярне вживання нашої "живої" води перешкоджає появі небажаних новоутворень, пропадає синдром хронічної втоми, відбувається очищення кровоносних і лімфатичних судин.

Вінниця - замовлення, доставка питної води в мінімальні терміни

Замовити доставку питної бутильованої води в Вінниці зручно в будь-який час через сайт voda-sos.com.ua, ціни повністю відповідають якості продукту. Замовлення обробляються в робочий час, оплатити покупку можна банківською картою, через термінал самообслуговування або готівкою в пункті отримання компанії "Нова пошта". Для оптових і постійних покупців діє спеціальна гнучка система знижок.

На якість води впливає тара, в якій вона поставляється і зберігається, тому ми використовуємо тільки високоякісний пластик останнього покоління (ПЕТ), зарекомендував себе з найкращого боку.