Унікальна вода, яку не можна купити в магазині

Незважаючи на те, що найбільш корисною для людини є вода з мінералізацією 45-60 мг/л і з показником кислотності від 8,1 до 8,3 рН, тим не менш, купити такий продукт в магазинах Полтави, та й інших міст України, неможливо. Вода з такими характеристиками в природному середовищі є в високогірних струмках Північного Кавказу і Альп. Відтворити на виробництві таку можна, проте це досить тривалий і дорогий процес. Але ми це зробили, і за запатентованою методикою зуміли створити кристально чисту і корисну для людини воду, ідентичну високогірній.

Наша продукція кардинально відрізняється від того, що пропонують в звичайних магазинах. Вона:

  • не містить консервантів;
  • за рівнем мінералізації і лужності є найкориснішою для людини;
  • для мінералізації використовуються природні методи, а не штучне насичення.

Крім того, свою продукцію ми фасуємо в ПЕТ-тару, яка не виділяє токсичні речовини і на сьогодні є найбільш безпечним видом пластику. Такі ж пляшки використовують всесвітньо відомі компанії, що займаються виробництвом харчових продуктів.

Де в Полтаві купити нашу продукцію?

Наша продукція - це бутильована структурована вода, яку не можна купити в звичайних магазинах. Доставка питної води здійснюється під замовлення по всій області, в тому числі в такі міста, як Полтава, Миргород, Кременчук, Лубни.

Щоб замовити нашу бутильовану воду в Полтаву, досить залишити заявку на сайті, і ми з вами зв'яжемося для уточнення всіх деталей. Доставку замовлень ми здійснюємо через Нову Пошту, відділення якої є практично у всіх містах області, що вигідно і зручно для наших замовників.