Де в Маріуполі знайти продукцію "Вода-SOS"?

За своїм хімічним складом і принципом дії на людський організм "Вода-SOS" не має аналогів на світовому ринку. Вона виготовлена за спеціальною запатентованою технологією, завдяки чому ідентична тій, яка була створена самою природою. Питна вода, яку ми пропонуємо вам, за своїм складом відповідає джерельній з високогір'я Північного Кавказу і Альп.

Переваги "Вода-SOS":

  • найбільш підходящий для людини рівень рН - 8,1-8,3;
  • невисока мінералізація - до 45 мг/л;
  • відсутність консервантів, органічних добавок і домішок.

Якщо регулярно вживати воду з такими фізико-хімічними характеристиками, можна не тільки зміцнити своє здоров'я і запобігти безлічі захворювань, але і прискорити одужання, так як її унікальний склад впливає на всі процеси, що відбуваються в організмі.

Нашої продукції в Маріуполі немає у вільному продажу, але завжди можна замовити унікальну питну воду, ідентичну за складом високогірній, з доставкою прямо до себе додому або на роботу.

Як зробити замовлення на нашу продукцію?

Доставка питної води нашого виробництва в Маріуполь здійснюється під замовлення. Для цього необхідно залишити заявку на сайті, і ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити кількість, адресу та зручний час доставки.

Замовляючи унікальну питну воду безпосередньо у нас, жителі Маріуполя отримують гарантію, що купують саме той продукт, на який розраховують. Кожне замовлення відвантажується безпосередньо з нашого заводу, а кожна партія виготовляється під конкретного замовника. Так ми виявляємо свою повагу до наших клієнтів і пропонуємо виключно свіжу воду, точно таку, як в горах. Ціни на доставку води в Маріуполь відповідають тарифам Нової пошти, через яку ми і відправляємо замовлення.