Правильна і корисна вода для всіх жителів України

Давно встановлено той факт, що найкорисніша вода - та, яка стікає з гірських вершин. Користь полягає в тому, що під час танення снігів мікроскопічні молекули набувають правильну структуру. Компанія "Вода-SOS" запатентувала технологію, при якій ми повторюємо всі процеси, що відбуваються в природі, і отримуємо продукт:

  • який не містить консерванти;
  • має правильну структуру молекули Н2О;
  • мінімально мінералізований.

Технологія виготовлення нашої води не має аналогів в світі. Головні її переваги - це правильно складений лужний баланс (рН 8,1), мінералізація на рівні 45-60 мг/л. Маючи такий природний склад, вона надає організму людини виключно сприятливу дію, нормалізує метаболізм, кров'яний тиск, покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

Очищена вода питна вода - оперативна доставка в Кривий Ріг і інші міста області

Наша компанія і виробничі потужності розташовані в Києві, але завдяки налагодженій роботі з надійним вітчизняним перевізником - Новою поштою, замовити бутильовану питну воду можна в Кривому Розі і будь-якому іншому місті України, ціни при цьому залишаються прийнятними.

Наша компанія не тільки виготовляє воду, а й піклується про її правильну упаковку. Нами використовується найсучасніший, безпечний пластик ПЕТ, який сьогодні визнаний у всьому світі. Ним користуються для упаковки свого продукту всі відомі великі компанії.

Купити, оформити замовлення на доставку бутильованої питної води додому до Кривого Рогу та інші міста області зручно через сайт voda-sos.com.ua, ціна - доступна для споживачів з різним рівнем доходів. Для наших постійних і оптових клієнтів діють унікальні пропозиції, завдяки яким ви можете отримати відчутну знижку.