Чому не можна купити "Вода-SOS" в магазині?

"Вода-SOS" неможливо знайти в Ірпені у вільному продажу, але ми подбали про те, щоб нашу продукцію можна було замовити з доставкою додому або в офіс у зручний для клієнтів час. Вода, яку ми виробляємо - унікальний продукт, аналогів якому немає на світовому ринку. Це не традиційна мінералка, яку продають в кожному магазині Ірпеня. Формула нашої води унікальна і точно повторює склад тієї, що міститься в високогірних струмках Кавказу і Альпійських гір. А саме така визнана дослідниками найбезпечнішою, корисною і навіть лікувальною.

Доставка питної води в Ірпінь під замовлення - це гарантія, що клієнти точно отримають найсвіжішу продукцію, виготовлену кілька днів тому. Для нас важливо, щоб замовники вживали якісну воду, яка відповідає заявленим характеристикам. Але оскільки ми не використовуємо штучні методи мінералізації, як це традиційно роблять на заводах, наша продукція збагачується корисними компонентами природним шляхом.

Крім того, питна вода, яку ми продаємо, не містить консервантів і інших домішок, тому її найкраще вжити протягом 14 днів після розливу. І тільки тому, що у нас немає гарантії, що саме стільки часу продавець буде зберігати наш продукт на своїх складах, ми вважаємо, що чесніше зробити партію води спеціально під замовлення клієнта. Вважаємо, і для вас такий варіант - більш прийнятний.

Як зробити замовлення на нашу продукцію?

Замовити продукцію "Вода-SOS" можна:

  • зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті;
  • залишивши заявку на замовлення в інтернет-магазині.

Зазвичай на виготовлення і доставку продукції в Ірпінь нам потрібно кілька днів. Оплатити замовлення наші клієнти можуть зручним для себе способом: передоплатою або при отриманні. Замовлення води в Ірпінь ми відправляємо Новою Поштою. Забрати посилку можна у відділенні або оформити адресну доставку.