Яку питну воду краще купувати в Чернігові?

У Чернігові купити бутильовану воду можна практично скрізь. І багато закуповують її величезними упаковками, вважаючи, що вона безпечніша і корисніша, ніж та, що тече з-під крана. Насправді ж користь від неї, особливо при регулярному вживанні великими кількостями, вельми сумнівна.

Доведено, що найбезпечнішою і корисною для людей будь-якого віку - від немовлят до людей похилого віку - є вода з такими показниками:

  • мінералізація - в межах 0,45-0,60 мг/л;
  • рН – 8,1-8,3.

Саме такими показниками відповідає вода зі струмків Північно-Кавказького та Альпійського високогір'я. Завдяки інноваційній запатентованій методиці продукція бренду "Вода-SOS" має такі ж хімічні характеристики і тому є унікальною на світовому ринку. Більше жодна інша бутильована питна вода, яку продають повсюдно в Чернігові, не може за своїм хімічним складом зрівнятися з високогірної.

Де купити продукцію "Вода-SOS"?

Виробничі потужності нашої компанії знаходяться в Києві, але доставка води в бутлях з безпечного ПЕТ-пластика під замовлення регулярно здійснюється в Чернігів та інші міста області. Доставляти замовлення клієнтам нам допомагає кур'єрська служба Нова Пошта.

Щоб замовити продукцію "Вода-SOS" в Чернігів, необхідно залишити відповідну заявку на нашому сайті. Ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей. Замовити продукцію можна і великою партією, але варто враховувати, що свої унікальні властивості "Вода-SOS" зберігає тільки протягом 14 днів після фасування. Тому кожну партію ми готуємо безпосередньо перед відправкою замовнику.