Чому важливо пити правильну воду?

В останні роки все більше людей усвідомлює необхідність щоденного вживання великої кількості води. Проте, багато хто все ще не розуміють різницю між по-справжньому правильної Н2О і іншим питвом. Адже якщо щодня випивати по 2 л солодкої газованої води або мінералки, насиченою солями, користь для організму буде вельми сумнівною.

Наукою давно доведено, що найкраща питна вода для людини - це лужна і низькомінералізована. Вона добре впливає на всі органи і системи, корисна для немовлят і осіб похилого віку, активно зростаючих підлітків, спортсменів, людей розумової праці. Тільки вода з таким хімічним складом здатна насичувати клітини необхідною вологою, підтримувати молодість організму, запобігати засміченню кров'яних судин і навіть покращувати роботу головного мозку.

Напої, в яких містяться барвники і смакові добавки, які мають надмірно високу кількість мінеральних солей і вуглекислий газ, апріорі не можуть називатися корисними для людини. Вживання такої рідини викликає засмічення організму, в ньому накопичуються шлаки, а робота більшості систем погіршується.

Чим особлива "Вода-SOS"?

Продукція нашої компанії не має аналогів на світовому ринку. За своїм хімічним складом вона повністю відповідає воді високогірних струмків Альп і Північного Кавказу.

Показник лугу в нашій продукції - 8,1-8,3 рН. Рівень мінералізації - в межах 0,45-0,60 мг/л. У промислових умовах зробити еталонну воду досить складно. Але ми розробили і запатентували унікальну методику, яка дозволяє створювати Н2О способом, ідентичним тому, як вона утворюється в природному середовищі. На виробництві ми не використовуємо промислові сольові добавки і обладнання, яке перетворює воду в «мертву». Наша Н2О проходить той же шлях, що і високогірні струмки - мінералізуються в результаті контакту з природним каменем і природним шляхом збагачується киснем.

Наша продукція - це вода:

  • структурована;
  • очищена від домішок;
  • слабомінералізована;
  • лужна;
  • без консервантів і інших добавок.

Крім того, особливу увагу ми приділяємо тарі, в яку фасуємо нашу продукцію. Використовуємо виключно екологічно безпечні бутлі, які при контакті з рідиною не виділяють мікропластік або токсичні речовини. Тому, купуючи нашу воду, ви гарантовано отримуєте точно таку ж, яку могли б набрати в альпійському струмку - смачну, корисну, правильну. Саме таку в казках називали живою і лікували нею найрізноманітніші хвороби, надавали сил і краси героям. Саме таку пропонуємо вам і ми

Де в Черкасах купити нашу продукцію?

Незважаючи на величезний список корисних властивостей еталонної води, купити її в звичайному магазині в Черкасах неможливо. Але не варто засмучуватися, адже існує доставка продукції "Вода-SOS" в ваше місто. І це навіть зручніше. Адже вам не доведеться йти в магазин, а потім нести додому важкі бутлі. Кур'єри самі доставлять вказане вами кількість продукції на будинок або в офіс.

Щоб замовити доставку питної води за будь-якою адресою в Черкасах, досить залишити відповідну заявку на нашому сайті. Ми передамо ваше замовлення - будь то 2 л або оптова партія питної води - в Черкаси в найкоротші терміни.

Подбати про своє здоров'я і своїх близьких набагато простіше, ніж здається. Найчастіше для того, щоб поліпшити самопочуття, досить почати регулярно вживати воду з правильними хімічними показниками. Замовляйте унікальну продукцію нашої компанії і переконайтеся на власному досвіді: бути здоровим, енергійним, красивим і молодим легко. Головне - пити живу воду.